STATUS QUO

Сьогодні на вулиці Левандівській перекриють рух

Сьогодні з вечора буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Левандівській. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, сьогодні, 19 квітня, з 20.00 до 07.00 20 квітня буде перекрито рух транспортних засобі на вул. Левандівській (від вул. Шевченка до вул. Повітряної). Перекриття відбудеться у зв’язку з проведенням робіт з ліквідації аварійної ямковості дорожнього покриття на вул. Левандівській. Роботи виконує ЛКП "ШРП Залізничного району".

Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху.

a5e47260e06b8244e34b30580f6043ff.jpg


Сегодня с вечера будет перекрыто движение на ул. Левандовской. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в департаменте жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, сегодня, 19 апреля, с 20.00 до 07.00 20 апреля будет перекрыто движение на ул. Левандовской (от ул. Шевченко до ул. Воздушной). Перекрытия состоится в связи с проведением работ по ликвидации аварийной ямочности дорожного покрытия на ул. Левандовской. Работы выполняет ЛКП "ШРП Железнодорожного района".

Объезд дороги будет происходить согласно разработанной временной схеме организации дорожного движения.

comments powered by Disqus