STATUS QUO

собака, покусала, ребенка, Драгана

У Львові собака покусав підлітка

На вулиці Драгана собака, що втік з дому, покусав 14-річного підлітка. Як виявилось, пес був не зареєстрований. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Ввечері 17 квітня на телефон гарячої лінії 102 зателефонував підліток та повідомив, що його покусав собака на вулиці Драгана. Патрульні прибули на місце та побачили 14-річного заявника, який розповів, що в дворі його будинку на нього накинувся собака та вкусив за руку.

Інспектори встановили власницю тварини, яка проживає неподалік. Під час спілкування з господарем собаки патрульні дізналися, що тварина втекла з дому. Власниця не зареєструвала собаку, що є обов‘язковою вимогою утримання собак у місті Львові. На неї склали протокол за порушення правил тримання собак. Тим часом батьки дитини заяву вирішили не писати і після приїзду швидкої поїхали до медичного закладу.


На улице Драгана собака, сбежавшая из дома, покусала 14-летнего подростка. Как оказалось, пес был не зарегистрирован. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вечером 17 апреля на телефон горячей линии 102 позвонил подросток и сообщил, что его покусала собака на улице Драгана. Патрульные прибыли на место происшествия и увидели 14-летнего заявителя, который рассказал, что во дворе его дома на него набросилась собака и укусила за руку.

Инспекторы установили владелицу животного, которая проживает неподалеку. Во время общения с хозяйкой собаки патрульные узнали, что животное убежало из дома. Владелица не зарегистрировала пса, что является обязательным требованием содержания собак во Львове. На нее составили протокол за нарушение правил содержания собак. Между тем родители ребенка заявление решили не писать и после приезда скорой поехали в медицинское учреждение.

Автор: Тетяна Костенко