STATUS QUO

У Львові пікетували російське консульство

Сьогодні у Львові "Об'єднання добровольців" провело пікет-акцію Російського консульства. Про це повідомляють "Варіанти". 

В п’яту річницю проведення псевдореферендуму в Криму, бійці та активісти "Об’єднання добровольців" спільно з представниками "Всесвітнього Руху Патріотів" провели під стінами Російського консульства у Львові акцію "Крим – це Україна". Головною вимогою пікетувальників було, щоб Росія припинила агресію і повернула окупований Крим.

"Ми хочемо нагадати агресору, що Крим – це Україна, і по всіх міжнародних відносинах він залишається українським. Ми вимагаємо, щоб окупант припинив агресію, віддав Крим і припинив війну", – розповів координатор серійної оборони Сергій Дебальський.

За словами мітингувальників представники Російського дипломатичного відомства жодного разу не виходили з ними на контакт, однак організатори акції сподіваються, що вони отримують їхні вимоги.

Під час акції мітингувальники розклеїли на заборі вздовж території Російського консульства картини з патріотичними гаслами та загородили ворота на в'їзді великим банером із жовто-блакитним зображенням. Крім цього, добровольці розфарбували балончиком прапор України, який вже декілька років зображений на заборі консульства. За це правоохоронці складуть адміністративний акт на одну особу.

929a6c8e25ee5d74577e3d1ad6aad943.md.jpg d3fdedc71bbcf6d9ed4707f2a8eb6e4d.md.jpg 9cee3543b53a9ebd52140c2cd5f6c2d3.md.jpg 024a44e3d427e5794b49f0293ed022b0.md.jpg


Сегодня во Львове "Объединение добровольцев" провело пикет-акцию Российского консульства. Об этом сообщают "Варианты". 

В пятую годовщину проведения псевдореферендума в Крыму, бойцы и активисты "Объединение добровольцев" совместно с представителями "Всемирного Движения Патриотов" провели под стенами Российского консульства во Львове акцию "Крым - это Украина". Главным требованием пикетчиков было, чтобы Россия прекратила агрессию и вернула оккупированный Крым.

"Мы хотим напомнить агрессору, что Крым - это Украина, и по всем международным отношениям он остается украинским. Мы требуем, чтобы оккупант прекратил агрессию, отдал Крым и прекратил войну", - рассказал координатор серийной обороны Сергей Дебальський.

По словам митингующих представители Российского дипломатического ведомства ни разу не выходили с ними на контакт, однако организаторы акции надеются, что они получают их требования.

Во время акции митингующие расклеили на заборе вдоль территории Российского консульства картины с патриотическими лозунгами и загородили ворота на въезде большим баннером с желто-голубым изображением. Кроме этого, добровольцы раскрасили баллончиком флаг Украины, который уже несколько лет изображен на заборе консульства. За это правоохранители составят административный акт на одного человека.