STATUS QUO

У Львові пограбували склад

У Львові працівники поліції викрили зловмисника, причетного до пограбування. Проникнувши на склад магазину, він заволодів мобільним телефоном та ноутбуком. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Залізничний відділ поліції 18 лютого звернулася 27-річна львів’янка. Жінка повідомила, що невідома особа близько опівдня проникла в складське приміщення магазину в торговому центрі і заволоділа ноутбуком Lenovo та мобільним телефоном iPhone 6. Загальна сума заподіяних збитків – понад 16 000 гривень.

Працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетний 29-річний місцевий мешканець. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Максимальне покарання – позбавлення волі на чотири роки. Досудове розслідування триває.


Во Львове работники полиции разоблачили злоумышленника, причастного к ограблению. Проникнув на склад магазина, он завладел мобильным телефоном и ноутбуком. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Железнодорожный отдел полиции 18 февраля обратилась 27-летняя львовянка. Женщина сообщила, что неизвестный около полудня проник в складское помещение магазина в торговом центре и завладел ноутбуком Lenovo и мобильным телефоном iPhone 6. Общая сумма причиненного ущерба - свыше 16 000 гривен.

Работники полиции установлено, что к совершению правонарушения причастен 29-летний местный житель. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Максимальное наказание - лишение свободы на четыре года. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus