STATUS QUO

В історичному ареалі Львова побудують дві багатоповерхівки

Виконком Львівської міської ради надав добро на проектування двох багатоповерхівок на вулиці. П. Карманського, 7-А. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Виконком Львівської міської ради затвердив ТзОВ "Гіацинт-Люкс" містобудівні умови та обмеження для проектування двох багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Карманського, 7-А.

Земельна ділянка, на якій зведуть будинки, має площу 1,2086 га і належить до земель житлової та громадської забудови. Функціональне призначення земельної ділянки – зони Ж-2 і Ж-3 – зони малоповерхової та багатоповерхової забудови. Ділянка розташована у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови, у межах історичного ареалу міста.

Гранично допустима висота першого будинку становить 24 м, другого – 34 м Максимальний відсоток забудови – 40%.

Містобудівні умови затвердили з умовою, що буде представлений доопрацьований детальний проект та візуалізація новобудов, щоб вони вписувалися в навколишню забудову.

86053f70dab1c699e82149c4088e1e0f.md.jpg ba1b4a1eabafb227b8757b91a52d3c14.md.jpg


Исполком Львовского городского совета предоставил добро на проектирование двух многоэтажек на улице. П. Карманского, 7-А. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Исполком Львовского городского совета утвердил ООО "Гиацинт-Люкс" градостроительные условия и ограничения для проектирования двух многоквартирных жилых домов с помещениями общественного назначения и подземным паркингом на ул. П. Карманского, 7-А.

Земельный участок, на котором построят дома, имеет площадь 1,2086 га и относится к землям жилой и общественной застройки. Функциональное назначение земельного участка - зоны Ж-2 и Ж-3 - зоны малоэтажной и многоэтажной застройки. Участок расположен в квартале исторически сложившейся жилой и общественной застройки в пределах исторического ареала города.

Предельно допустимая высота первого дома составляет 24 м, второго - 34 м Максимальный процент застройки - 40%.

Градостроительные условия утвердили с условием, что будет представлен доработанный детальный проект и визуализация новостроек, чтобы они вписывались в окружающую застройку.

comments powered by Disqus