STATUS QUO

Патрульні опублікувало шокове відео, як збили пішохода на вулиці Пасічній (відео 18+)

Патрульна поліція Львівської області опублікувала шокове відео аварії на вулиці Пасічній, яка сталася кілька днів тому. В поліції закликають усіх учасників дорожнього руху дотримуватися правил.

"Це відео ДТП, яка сталася на вулиці Пасічній кілька днів. Легковик здійснив наїзд на пішохода. Нікого звинувачувати не будемо, адже триває слідство, яке і встановить, що стало причиною аварії. Ми виставили це відео, аби Ви побачили, що до біди лише мить і статистика за минулий рік це підтверджує. Людям зі слабкою психікою, дітям та вагітним рекомендуємо не дивитися", - йдеться у повідомленні.

За даними Патрульної поліції, на території області у 2018 році зареєстровано 797 ДТП за участю пішоходів, що становить 7,39% від загальної кількості ДТП (загальна кількість ДТП – 10780). 121 особа загинула унаслідок ДТП за участю пішоходів, що становить 41,44% від загальної кількості загиблих (292 особи). 38 аварій сталися через порушення правил проїзду пішохідних переходів, 13 – через перехід у невстановленому місці. Згідно із фактичними даними, найбільше люди гинуть при наступних видах автопригод:

  • наїзд на пішохода (41,44%);
  • зіткнення (32,53%);
  • наїзд на перешкоду (9,13%).

Також в поліції нагадують правила:

4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14 Пішоходам забороняється:

a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

"Шановні водії, при наближенні до пішохідних переходів знижуйте швидкість аби в разі потреби встигнути зупинитися. Поважайте один одного на дорозі і дорожньо-транспортних пригод суттєво поменшає!" – наголошують у поліції.


Патрульная полиция Львовской области шоковое видео аварии на улице Пасечной, которая произошла несколько дней назад. В полиции призывают всех участников дорожного движения соблюдать правила.

"Это видео ДТП, которое произошло на улице Пасечной несколько дней. Легковушка совершила наезд на пешехода. Никого винить не будем, ведь идет следствие, которое и установит, что стало причиной аварии. Мы выставили это видео, чтобы вы увидели, что к беде приводит только момент, и статистика за прошлый год это подтверждает. Людям со слабой психикой, детям и беременным рекомендуем не смотреть", - говорится в сообщении.

По данным патрульной полиции, на территории области в 2018 году зарегистрировано 797 ДТП с участием пешеходов, что составляет 7,39% от общего количества ДТП (общее количество ДТП - 10780). 121 человек погиб в результате ДТП с участием пешеходов, составляет 41,44% от общего количества погибших (292 человека). 38 аварий произошли из-за нарушения правил проезда пешеходных переходов, 13 - за переход в неустановленном месте. Согласно фактическим данным, больше всего люди гибнут при следующих видах аварий:

  • наезд на пешехода (41,44%);
  • столкновения (32,53%);
  • наезд на препятствие (9,13%).

Также в полиции напоминают правила:

4.7. Пешеходы должны переходить проезжую часть по пешеходным переходам, в том числе подземных и надземных, а в случае их отсутствия - на перекрестках по линиям тротуаров или обочин.

4.10. Перед выходом на проезжую часть из-за транспортных средств, стоящих и любых объектов, которые ограничивают обзорность, пешеходы должны убедиться в отсутствии транспортных средств, которые приближаются.

4.14 Пешеходам запрещается:

a) Выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения;

б) внезапно выходить, выбегать на проезжую часть, в том числе на пешеходный переход;

в) допускать самостоятельный, без надзора взрослых, выход детей дошкольного возраста на проезжую часть;

г) переходить проезжую часть вне пешеходного перехода, если есть разделительная полоса или дорога имеет четыре и более полос для движения в обоих направлениях, а также в местах, где установлены ограждения;

г) задерживаться и останавливаться на проезжей части, если это не связано с обеспечением безопасности дорожного движения;

д) двигаться по автомагистрали или дороге для автомобилей, за исключением пешеходных дорожек, мест стоянки и отдыха.

"Уважаемые водители, при приближении к пешеходным переходам снижайте скорость, чтобы в случае необходимости успеть остановиться. Уважайте друг друга на дороге и дорожно-транспортных происшествий существенно меньше!" - отмечают в полиции.

comments powered by Disqus