STATUS QUO

На Львівщині від грипу померла жінка

На Львівщині вже зафіксовано третю смерть від грипу. У Стрийському районі від ускладнень, які дала ця хвороба, померла 53-річна жінка. Про це повідомив заступник директора обласного Лабораторного центру Олег Когут, інформує Укрінформ

"У жінки був вірус грипу А. Але перебіг хвороби протікав важко через супутні захворювання, від яких страждала хвора: діабет, ожиріння, хронічне ураження дихальної системи. Вона не могла опиратися пневмонії, яка й призвела до смерті", - зазначив Когут.

В області епідемічні пороги по грипу перевищені у Мостиському, Буському, Кам’янко-Бузькому, Турківському, Городоцькому, Сокальському, Жовківському, Радехівському, Самбірському, Дрогобицькому районах та в містах Стрий і Самбір.

У ряді навчальних закладів запроваджено карантин.


На Львовщине уже зафиксировано третью смерть от гриппа. В Стрыйском районе от осложнений, которые дала эта болезнь, умерла 53-летняя женщина. Об этом сообщил заместитель директора областного Лабораторного центра Олег Когут, передает Укринформ

"У женщины был вирус гриппа А. Но течение болезни протекало тяжело из-за сопутствующие заболевания, от которых страдала больная: диабет, ожирение, хроническое поражение дыхательной системы. Она не могла сопротивляться пневмонии, что привело к смерти", - отметил Когут.

В области эпидемические пороги по гриппу превышены в Мостисском, Бусском, Каменка-Бугском, Турковском, Городокском, Сокальском, Жолковском, Радеховском, Самборском, Дрогобычском районах и в городах Стрый и Самбор.

В ряде учебных заведений введен карантин.

comments powered by Disqus