STATUS QUO

У Стрию викрили телефонного шахрая

У Стрию поліцейські викрили зловмисника, причетного до телефонного шахрайства. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

На стаціонарний телефон 65-річної пенсіонерки вночі зателефонував невідомий. Чоловік представився працівником поліції та  повідомив, що її син потрапив у ДТП.  І для вирішення проблеми вона терміново має передати 5 000 доларів США.

"Зловмисник переконав жінку нікому нічого не розповідати, бо це може нашкодити її синові. Невдовзі в обумовлене місце  під’їхала  машина і пенсіонерка  передала незнайомцю дві з половиною тисячі гривень", - розповів начальник Стрийського відділу поліції полковник поліції Іван Малиш.

Як встановили поліцейські, до вчинення правопорушення причетний 30-річний мешканець  Пустомитівського району.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до трьох років. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Правоохоронці вкотре застерігають: отримавши таке повідомлення, не поспішайте виконувати вимоги аферистів. Зателефонуйте до людини, яка фігурує у ньому, і дізнайтеся, чи насправді вона потребує допомоги, а також обов’язково повідомте про подію у найближчий відділ поліції або на оперативну лінію 102.


В Стрые полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к телефонному мошенничеству. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

На стационарный телефон 65-летней пенсионерки ночью позвонил неизвестный. Мужчина представился работником милиции и сообщил, что ее сын попал в ДТП. И для решения проблемы она срочно должна передать 5000 долларов США.

"Злоумышленник убедил женщину никому ничего не рассказывать, потому что это может навредить ее сыну. Вскоре в условленное место подъехала машина и пенсионерка передала незнакомцу две с половиной тысячи гривен", - рассказал начальник Стрыйского отдела полиции полковник полиции Иван Малыш.

Как установили полицейские, к совершению правонарушения причастен 30-летний житель Пустомытовского района.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.190 УК Украины (мошенничество). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до трех лет. Обвинительный акт направлен на рассмотрение суда.

Правоохранители раз предостерегают: получив такое сообщение, не спешите выполнять требования аферистов. Позвоните к человеку, который фигурирует в нем, и узнайте, действительно ли он нуждается в помощи, а также обязательно сообщите о происшествии в ближайший отдел полиции или на оперативную линию 102.