STATUS QUO

На Самбірщині судитимуть екс-чиновника

На Самбірщині судитимуть екс-чиновника сільради за службове підроблення та зловживання владою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Самбірська місцева прокуратура здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення колишнім сільським головою однієї із сільських рад Старосамбірщини кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366 (службове підроблення) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Встановлено, що екс-чиновник склав та видав дев’ять незаконних рішень сільської ради про передачу земельних ділянок у власність і користування третім особам – для ведення особистого селянського господарства, будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Цю землю чиновник неправомірно вилучив із комунальної власності, завдавши шкоди державним та громадським інтересам.

Загальна вартість завданих збитків становила понад 1 млн грн, що є тяжкими наслідками.

За клопотанням місцевої прокуратури, Самбірським міськрайонним судом накладено арешт на 14 земельних ділянок. 27.06.2019 Самбірська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт. У разі доведення вини фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


На Самборщине будут судить экс-чиновника сельсовета за служебный подлог и злоупотребление властью. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Самборская местная прокуратура осуществляла процессуальное руководство в уголовном производстве по факту совершения бывшим сельским головой одного из сельских советов Старосамборщины уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.366 (служебный подлог) и ч.2 ст.364 (злоупотребление властью или служебным положением) УК Украины .

Установлено, что экс-чиновник составил и издал девять незаконных решений сельсовета о передаче земельных участков в собственность и пользование третьим лицам - для ведения личного крестьянского хозяйства, строительства, обслуживания жилого дома и хозяйственных построек. Эту землю чиновник неправомерно изъял из коммунальной собственности, причинив ущерб государственным и общественным интересам.

Общая стоимость нанесенного ущерба составила более 1 млн грн, что является тяжкими последствиями.

По ходатайству местной прокуратуры, Самбирским городским судом наложен арест на 14 земельных участков. 27.06.2019 Самборский местная прокуратура направила в суд обвинительный акт. В случае доказательства вины фигуранту грозит наказание в виде лишения свободы на срок от 3 до 6 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 3 лет.