STATUS QUO

дорога, Дрогобыч - Самбор, ремонт

На Львівщині мають розпочати ремонт вкрай зруйнованої автодороги

Від сьогодні розпочався ремонт автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації.

За даними райдержадміністрації, ремонт автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір (в село Лішня), розпочнеться 18 липня силами СП "Дрогбуд-Україна" шляхом ліквідації ямковості ін’єкційно-струменевим методом. Після завершення робіт на дорозі Дрогобич-Довголука до робіт буде залучена філія "Дрогобицький райавтодор". Запит на ремонт цієї ділянки був скерований в Службу автомобільних доріг у Львівській області ще 4 травня, проте роботи розпочалися лише зараз.


С сегодняшнего дня начался ремонт автодороги Т14-18 на участке Дрогобыч-Самбор. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычской райгосадминистрации.

По данным райгосадминистрации, ремонт автодороги Т14-18 на участке Дрогобыч-Самбор (в село Лешня), начнется 18 июля силами СП "Дрогбуд-Украина" путем ликвидации ямочности инъекционно-струйным методом. После завершения работ на дороге Дрогобыч-Долголука к работам будет привлечен филиал "Дрогобычский райавтодор". Запрос на ремонт этого участка был направлен в Службу автомобильных дорог в Львовской области еще 4 мая, однако работы начались только сейчас.

Автор: Тетяна Костенко