STATUS QUO

На Львівщині хлопчик пробив собі голову, роблячи селфі

Поліцейські розслідують обставини травмування стрийського 15-річного школяра, який робив селфі на вагоні у локомотивному депо. Хлопчика госпіталізовано в реанімаційне відділення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Стрийський відділ поліції сьогодні, 18 травня, надійшло повідомлення від медиків про те, що напередодні ввечері до лікарні доставили 15-річного місцевого хлопчика, у якого було діагностовано "відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та перелом основи черепа". Дитину госпіталізували в реанімаційне відділення.

Поліцейські попередньо встановили, що школяр разом із товаришем, перебуваючи у локомотивному депо, залізли на вагон, що зробити селфі. Однак під час фотографування хлопчик впав на залізничне полотно та травмувався.  

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі до двох років.

Зараз поліцейські встановлюють усі обставини події і просять батьків провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми.


Полицейские расследуют обстоятельства травмирования стрыйского 15-летнего школьника, который делал селфи на вагоне в локомотивном депо. Мальчик госпитализирован в реанимационное отделение. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Стрыйский отдел полиции сегодня, 18 мая, поступило сообщение от медиков о том, что накануне вечером в больницу доставили 15-летнего местного мальчика, у которого диагностировали "открытую черепно-мозговую травму, ушиб головного мозга и перелом основания черепа". Ребенка госпитализировали в реанимационное отделение.

Полицейские предварительно установили, что школьник вместе с товарищем, находясь в локомотивном депо, залезли на вагон, сделать селфи. Однако во время фотографирования мальчик упал на железнодорожное полотно и травмировался.

По этому факту возбуждено уголовное производство по ст.128 (неосторожное тяжкое или средней тяжести телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает максимальное наказание в виде ограничения свободы до двух лет.

Сейчас полицейские устанавливают все обстоятельства происшествия и просят родителей провести профилактические беседы со своими детьми.