STATUS QUO

На Самбірщині вдвічі зменшилась кількість незаконних порубок лісу

Завдяки вжитих з ініціативи Самбірської місцевої прокуратури заходів, на території району в два з половиною рази зменшилась кількість незаконних порубок лісу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, впродовж 1 кварталу 2019 року до ЄРДР внесено відомості по 6 кримінальних правопорушеннях з правовою кваліфікацією, передбаченою ст. 246 КК України, а за аналогічний період минулого року – по 16.

Водночас, за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури в першому кварталі 2019 року до суду скеровано три обвинувальні акти щодо посадових осіб ДЛГП "Галсільліс", які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 197 КК України (невиконання особою, якій доручено зберігання чи охорону чужого майна своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки).

Як встановлено в ході досудового розслідування, внаслідок неналежного виконання посадовими особами своїх обов`язків, на території ввірених їм лісових угідь невстановленими особами вчинено самовільні порубки 96 дерев, чим спричинено шкоду на загальну суму понад 645 тис грн, що вважається тяжкими наслідками.

Тепер за вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді до 2 років обмеження волі.


Благодаря принятых по инициативе Самборской местной прокуратуры мер, на территории района в два с половиной раза уменьшилось количество незаконных порубок леса. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

В частности, в течение 1 квартала 2019 до ЕРГР внесены сведения по 6 уголовных правонарушениям с правовой квалификацией, предусмотренной ст. 246 УК Украины, а за аналогичный период прошлого года - по 16.

Под процессуальным руководством местной прокуратуры в первом квартале 2019 в суд направлено три обвинительные акты в отношении должностных лиц ДЛГП "Галсильлис", которые обвиняются в совершении уголовного преступления, предусмотренного ст. 197 УК Украины (невыполнение лицом, которому поручено хранение или охрану чужого имущества своих обязанностей, повлекшее тяжкие последствия).

Как установлено в ходе предварительного расследования, в результате ненадлежащего исполнения должностными лицами своих обязанностей, на территории вверенных им лесных угодий неустановленными лицами совершено самовольные порубки 96 деревьев, чем нанесен ущерб на общую сумму более 645 тыс грн, что считается тяжелыми последствиями.

Теперь за содеянное злоумышленникам грозит наказание в размере до 2 лет ограничения свободы.

comments powered by Disqus