STATUS QUO

музей, озеро, хулиган, мусор

В озеро музею народної архітектури та побуту кинули контейнер з сміттям

В озеро, яке розташоване на території музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, невідомий у вихідні кинув контейнер зі сміттям. Дирекція музею просить очевидців інциденту зголошуватись. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Роман Назаровець, контейнер зі сміттям, який один з відвідувачів кинув в озеро на території музею, вже прибрали. Очевидців інциденту просять зголоситись, аби встановити особу хулігана.

"Відвідувачі Музею бачили, як чоловік у синій куртці кинув в озеро контейнер зі сміттям, розташований на відстані 20 м від водойми. Вже все сміття з озера ми прибрали, контейнер також витягнули. Така поведінка неприпустима. Просимо усіх, хто був свідком цього інциденту, зголошуватись, аби знайти хулігана. Ще раз закликаємо усіх до правопорядку і культурної поведінки під час відвідування Музею, адже це надбання нашого міста", - зазначив директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.


В озеро, которое расположено на территории музея народной архитектуры и быта имени Климентия Шептицкого, неизвестный в выходные бросил контейнер с мусором. Дирекция Музея просит отозваться очевидцев инцидента. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщил директор Музея народной архитектуры и быта имени Климентия Шептицкого Роман Назаровець, контейнер с мусором, который один из посетителей бросил в озеро на территории музея, уже убрали. Очевидцев инцидента просят отозваться, чтобы установить личность хулигана.

"Посетители Музея видели, как мужчина в синей куртке бросил в озеро контейнер с мусором, расположенный на расстоянии 20 м от водоема. Уже весь мусор из озера мы убрали, контейнер также извлекли. Такое поведение недопустимо. Просим всех, кто был свидетелем этого инцидента, отозваться, чтобы найти хулигана. Еще раз призываем всех к правопорядку и культурному поведению во время посещения музея, ведь это достояние нашего города", - отметил директор Музея народной архитектуры и быта имени Климентия Шептицкого.

Автор: Тетяна Костенко