STATUS QUO

У Львові таксист влетів в зупинку

Таксист, який ніколи не отримував права, в нетверезому стані влетів у зупинку громадського транспорту. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Близько 01:00 минулої ночі патрульні приїхали на вулицю Кавалерідзе, де автомобіль Nissan з касетоном таксі в’їхав у зупинку громадського транспорту навпроти школи. На місці події був водій, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. 27-річний чоловік заперечував свою причетність до автопригоди.

"На нього чітко вказали свідки події, які бачили, як він в кіоску щось купував, йшов хитаючись, потім сів за кермо, з форсами рушив і вже через 50 метрів "влетів" у зупинку. Очевидець швидко підбіг на місце аварії і побачив згаданого чоловіка. Зі слів свідка, він крикнув, що йому ніхто нічого не зробить, і почав втікати. Однак, громадяни почали наздоганяти його та викликали поліцію. Колеги його затримали", - розповіла патрульна Катерина Головчук.

Від перевірки на пристрої драгер і в медзакладі чоловік відмовився. До слова, у серпні 2015 року чоловіка вже притягали до відповідальності за керування в нетверезому стані. Тоді він відбувся штрафом. Бо посвідчення водія у нього як тоді, так і зараз не було. Він його навіть не отримував. Цього разу на чоловіка склали протоколи: за скоєну ДТП, за керування в нетверезому стані. Також винесли постанову за відсутність документів.

e5823b9aa2ecf07d77268e838a95a04a.md.jpg 009d060900214b233d82aaee6836a516.md.jpg


Таксист, который никогда не получал права, в нетрезвом состоянии влетел в остановку общественного транспорта. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Около 01:00 прошлой ночью патрульные приехали на улицу Кавалеридзе, где автомобиль Nissan со знаком такси въехал в остановку общественного транспорта напротив школы. На месте происшествия был водитель, который имел признаки алкогольного опьянения. 27-летний мужчина отрицал свою причастность к ДТП.

"На него четко указали свидетели происшествия, которые видели, как он в киоске что-то покупал, шел шатаясь, затем сел за руль, с форсами тронулся и уже через 50 метров "влетел" в остановку. Очевидец быстро подбежал на место аварии и увидел упомянутого мужчину. По словам свидетеля, он крикнул, что ему никто ничего не сделает, и начал убегать. Однако, граждане начали догонять его и вызвали полицию. Коллеги его задержали", - рассказала патрульная Екатерина Головчук.

От проверки на устройстве Драгер и в медучреждении мужчина отказался. К слову, в августе 2015-го человека уже привлекали к ответственности за вождение в нетрезвом состоянии. Тогда он отделался штрафом. Потому что водительского удостоверения у него как тогда, так и сейчас не было. Он его даже не получал. На этот раз на мужчину составили протоколы: за совершенную ДТП, за управление в нетрезвом состоянии. Также вынесли постановление за отсутствие документов

comments powered by Disqus