STATUS QUO

У Львові будівельників викрили на спалюванні сміття

костер, строительство, мусор, патрульныеЗа спалювання сміття біля будівництва патрульні склали протокол і зобов’язали усунути порушення. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області

16 лютого патрульні отримали скаргу від громадян з проспекту Чорновола, де на той момент невідомі особи палили сміття, і мешканцям важко було дихати від нього.

Екіпаж другого батальйону, приїхавши на місце, встановив, що осередок вогнища біля будівництва багатоповерхівки. Працівники розповіли їм, що вказівку палити сміття їм дав начальник дільниці, який відповідає за проведення будівельних робіт.

Інспектор склали на 57-річного чоловіка протокол за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Справу передадуть на розгляд адмінкомісії при Шевченківській районній адміністрації. Патрульні зобов’язали працівників усунути правопорушення і загасити вогнище.


За сжигание мусора возле стройки патрульные составили протокол и обязали устранить нарушения. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области

16 февраля патрульные получили жалобу от граждан с проспекта Чорновола, где на тот момент неизвестные жгли мусор, и жителям трудно было дышать от него.

Экипаж второго батальона, приехав на место, установил, что очаг возгорания около строительства многоэтажки. Работники рассказали им, что указание жечь мусор им дал начальник участка, который отвечает за проведение строительных работ.

Инспектор составили на 57-летнего мужчину протокол по ст. 152 КУоАП (Нарушение государственных стандартов, норм и правил в сфере благоустройства населенных пунктов, правил благоустройства территорий населенных пунктов). Дело передадут на рассмотрение админкомиссии при Шевченковской районной администрации. Патрульные обязали работников устранить правонарушения и потушить костер.

comments powered by Disqus