STATUS QUO

У Львові з'являться тролейбуси з кондиціонерами

Сьогодні ЛКП "Львівелектротранс" та постачальник-переможець підписали контракт щодо придбання нових 50 тролейбусів для міста. Про це повідомив радник Львівського міського голови Андрій Білий. 

За його словами, відбувся тендер, і Європейский банк реконструкції та розвитку підтвердив переможця тендеру - консорціум з Концерн "Електрон" та СП "ЕлектронТранс".

Сьогодні ЛКП "Львівелектротранс" та постачальник-переможець підписали контракт. Останній крок - це підписання міських гарантій, яке планується на початку березня.

"Львів'ян вітаю з цією надзвичайною подією, 50 тролейбусів одразу Львів ще не купляв. Але все буває вперше. Так, вони будуть вже цього року. Так, вони будуть з кондиціонерами", - додав Андрій Білий.


Сегодня ЛКП "Львовэлектротранс" и поставщик-победитель подписали контракт о приобретении новых 50 троллейбусов для города. Об этом сообщил советник Львовского городского головы Андрей Белый.

По его словам, состоялся тендер, и Европейский банк реконструкции и развития подтвердил победителя тендера – консорциум с Концерн "Электрон" и СП "Электронтранс".

Сегодня ЛКП "Львовэлектротранс" и поставщик-победитель подписали контракт. Последний шаг - это подписание городских гарантий, которое планируется в начале марта.

"Львовян поздравляю с этим необычайным событием, 50 троллейбусов сразу Львов еще не покупал. Но все бывает в первый раз. Да, они будут в этом году. Да, они будут с кондиционерами", - добавил Андрей Белый.

comments powered by Disqus