STATUS QUO

Де у Львові побудують нові велодоріжки

У цьому році в місті облаштують нові велосипедні доріжки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У 2019 році велопростір Львова збільшиться: у місті планують облаштувати дві великі велосипедні доріжки. Йдеться про велодоріжки на вул. Княгині Ольги — вул. Академіка А. Сахарова; та на просп. В.Чорновола. На виконання робіт у бюджеті розвитку цьогоріч передбачено близько 11 млн грн.

Зокрема, у бюджеті розвитку передбачено 6 млн грн на будівництво велосипедної доріжки на вул. Княгині Ольги — вул. Академіка А. Сахарова та близько 5 млн гривень на будівництво велосипедної доріжки на просп. В. Чорновола (від вул. В. Липинського до вул. Варшавської) — вул. Варшавській (від просп. В. Чорновола до вул. Замарстинівської) — вул. Замарстинівській (від вул. Варшавської до вул. І. Мазепи).

"Торік вже тривали роботи щодо облаштування велосипедної доріжки на вул. Княгині Ольги та Сахарова і цього року ми їх продовжуємо. Протяжність цієї велодоріжки в обидві сторони становить близько 1,5 км. На цей рік, на роботи передбачено 6 мільйона гривень. Також заплановано будівництво велосипедної доріжки на просп. Чорновола. Станом на сьогодні проект є готовий. Плануємо розпочати ремонтні роботи в другому кварталі — це орієнтовно десь в червні місяці розпочнеться облаштування цієї велосипедної доріжки", — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Довідка SQ. Загалом Львів перетнув позначку у 100 км велосипедних шляхів, а план до 2020 року — 268 км.


В этом году в городе обустроят новые велосипедные дорожки. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В 2019 году велопространство Львова увеличится: в городе планируют обустроить две большие велосипедные дорожки. Речь идет о велодорожки на ул. Княгини Ольги - ул. Академика А. Сахарова; и на просп. Чорновола. На выполнение работ в бюджете развития в этом году предусмотрено около 11 млн грн.

В частности, в бюджете развития предусмотрено 6 млн грн на строительство велосипедной дорожки на ул. Княгини Ольги - ул. Академика А. Сахарова и около 5 млн гривен на строительство велосипедной дорожки на ул. В. Черновола (от ул. В. Липинского к ул. Варшавской) - ул. Варшавской (от ул. В. Черновола до ул. Замарстиновской) - ул. Замарстыновской (от ул. Варшавской до ул. И. Мазепы).

"В прошлом году уже велись работы по обустройству велосипедной дорожки на ул. Княгини Ольги и Сахарова и в этом году мы их продолжаем. Протяженность этой велодорожки в обе стороны составляет около 1,5 км. На этот год, на работы предусмотрено 6 миллионов гривен. Также запланировано строительство велосипедной дорожки на ул. Черновола. На сегодня проект готов. Планируем начать ремонтные работы во втором квартале - это ориентировочно где-то в июне месяце начнется обустройство этой велосипедной дорожки", - рассказала Ирина Маруняк, директо департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры.

Справка SQ. В целом, Львов пересек отметку в 100 км велосипедных путей, а план до 2020 года - 268 км.