STATUS QUO

полиция, убийство, микроавтобус

Стало відомо, хто вбив чоловіка в мікроавтобусі на вулиці Володимира Великого

Львівська поліція затримала підозрюваного у резонансному вбивстві на вулиці Володимира Великого. Між ними виник конфлікт фінансового характеру, під час якого зловмисник наніс товаришу чисельні удари, спричинивши травми, від яких той помер. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, 13 вересня, близько 7.00 на оперативну лінію 102 надійшла інформація від перехожого про те, що на вулиці Володимира Великого, 63 у Львові у закинутому мікроавтобусі Citroën на пасажирському сидінні виявлене тіло чоловіка без ознак життя. На місці події працювала слідчо-оперативна група та експерти. На тілі 44-річного львів’янина були виявлені сліди насильницької смерті. Експерти встановили, що причиною смерті чоловіка став розрив печінки та внутрішня кровотеча.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Оперативники Управління карного розшуку Нацполіції Львівщини та Франківського відділу поліції встановили, що до скоєння злочину причетний знайомий загиблого, 40-річний львів’янин, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Між чоловіками виник конфлікт фінансового характеру, під час якого зловмисник наніс товаришу чисельні удари, спричинивши травми, від яких той помер.

Проводяться першочергові слідчі дії, невдовзі суд обере для зловмисника міру запобіжного заходу.


Львовская полиция задержала подозреваемого в резонансном убийстве на улице Владимира Великого. Между ними возник конфликт финансового характера, в ходе которого злоумышленник нанес товарищу многочисленные удары, причинив травмы, от которых тот скончался. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Напомним, 13 сентября, около 7.00 на оперативную линию 102 поступила информация от прохожего о том, что на улице Владимира Великого, 63 во Львове в заброшенном микроавтобусе Citroën на пассажирском сиденье обнаружено тело мужчины без признаков жизни. На месте происшествия работала следственно-оперативная группа и эксперты. На теле 44-летнего львовянина были обнаружены следы насильственной смерти. Эксперты установили, что причиной смерти мужчины стал разрыв печени и внутреннее кровотечение.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от семи до пятнадцати лет лишения свободы.

Оперативники Управления уголовного розыска Нацполиции Львовщины и Франковского отдела полиции установили, что к совершению преступления причастен знакомый погибшего, 40-летний львовянин, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности. Между мужчинами возник конфликт финансового характера, в ходе которого злоумышленник нанес товарищу многочисленные удары, причинив травмы, от которых тот скончался.

Проводятся первоочередные следственные действия, вскоре суд изберет для злоумышленника меру пресечения.

Автор: Тетяна Костенко