STATUS QUO

электронный билет, транспорт, Андрей Садовой, е-билет

Стало відомо, коли у Львові впровадять е-квиток

Впровадження е-квитка у громадському транспорті планують на 2019 рік. Про це повідомив  міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

"Наступного року на кінець року плануємо тестово вийти на впровадження електронного квитка. Ви ж розумієте, валідатор ставити на цей новий автобус — одна приємність, а на цей "триколісний“ — валідатор дорожче коштує, ніж цей орендований автобус".

Міський голова Андрій Садовий

Нагадаємо, у 2016 році Львівська міська рада, ЛКП "Львівавтодор" та ЄБРР підписали кредитний договір на суму 10 млн. євро, щодо впровадження у Львові автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Загальна вартість проекту — 11,2 млн євро.


Внедрение электронной билета в общественном транспорте планируют на 2019 год. Об этом сообщил городской голова Львова Андрей Садовый, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"В следующем году на конец года планируем тестово выйти на внедрение электронного билета. Вы же понимаете, валидатор ставить на этот новый автобус - одна приятность, а на этот" трехколесный "- валидатор дороже стоит, чем этот арендованный автобус".

Городской голова Андрей Садовый

Напомним, в 2016 году Львовский городской совет, ЛКП "Львовавтодор" и ЕБРР подписали кредитный договор на сумму 10 млн евро, по внедрению во Львове автоматизированной системы оплаты проезда в общественном транспорте (е-билет). Общая стоимость проекта - 11200000 евро.

Автор: Тетяна Костенко