STATUS QUO

У львівському трамваї впала літня жінка

​У салоні трамвая № 2 впала літня жінка. Обставини події з’ясовує поліція, трамвай № 2 курсує по вул. Вітовського. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", в районі вул. Чупринки — С. Бандери, в напрямку до центру, в салоні трамвая № 2 (вагон № 1109) травмувалась жінка — за зовнішніми ознаками у жінки забій м'яких тканин. Постраждалу госпіталізовано в лікарню швидкої медичної допомоги. На місці події працює поліція і служба безпеки руху ЛКП "Львівелектротранс". На час проведення слідчих дій трамвайні вагони маршруту № 2 курсують по вул. Вітовського.

"Жінка віком 80−90 років впала в салоні трамвая № 2 під час руху. Жінка вдарилася головою, за зовнішніми ознаками у неї забій м'яких тканин. Постраждалу госпіталізовано в лікарню швидкої медичної допомоги. Наразі не відомо причини падіння жінки — чи вона не трималася за поручні, чи хтось штовхнув, чи їй стало погано. На місці події працює поліція і служба безпеки руху ЛКП "Львівелектротранс". Усі обставини і причини події з’ясовуються. На час проведення слідчих дій трамвайні вагони маршруту № 2 курсують по вул. Вітовського", — повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП "Львівелектротранс".


В салоне трамвая № 2 упала пожилая женщина. Обстоятельства происшествия выясняет полиция, трамвай № 2 курсирует по ул. Витовского. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", в районе ул. Чупрынки - С. Бандеры, в направлении к центру, в салоне трамвая № 2 (вагон № 1109) травмировалась женщина - по внешним признакам у женщины ушиб мягких тканей. Пострадавшая госпитализирована в больницу скорой медицинской помощи. На месте происшествия работает полиция и служба безопасности движения ЛКП "Львовэлектротранс". На время проведения следственных действий трамвайные вагоны маршрута № 2 курсируют по ул. Витовского.

"Женщина в возрасте 80-90 лет упала в салоне трамвая № 2 во время движения. Женщина ударилась головой, по внешним признакам у нее ушиб мягких тканей. Пострадавшая госпитализирована в больницу скорой медицинской помощи. Пока не известны причины падения женщины - или она не держалась за поручни, или кто-то толкнул, или ей стало плохо. На месте происшествия работает полиция и служба безопасности движения ЛКП "Львовэлектротранс". Все обстоятельства и причины происшествия выясняются. На время проведения следственных действий трамвайные вагоны маршрута № 2 курсируют по ул. Витовского", - сообщил Иван Бондар, начальник отдела информации и связей с общественностью ЛКП "Львовэлектротранс".