STATUS QUO

У Дрогобицькому районі – новий керівник райдержадміністрації

Президент України призначив нового голову Дрогобицької райдержадміністрації. Ним став Андрій Шевченич. Про це повідомляється на офіційному інтернет-представництві президента України. 

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження №116/2018-рп від 15 серпня про призначення А.Шевкенича головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області.

Як йдеться у розпорядженні, Андрій Шевкенич працюватиме на посаді голови Дрогобицької РДА з найближчого понеділка, 20 серпня зі строком випробування три місяці.

Як повідомляє ZAXID.NET, 62-річний Андрій Шевкенич – уродженець Дрогобича. Раніше працював начальником управління охорони здоров'я Дрогобицької міськради, однак пішов з цієї посади у жовтні 2016 року. До того він був директором Дрогобицького онкодиспансеру. Останнє місце роботи – на посаді директора ТзОВ «Оздоровчо-профілактичний комплекс "Планета здоров'я"». 

Андрій Шевкенич також є членом Блоку Петра Порошенка "Солідарність" і на місцевих виборах 2015 року став депутатом Дрогобицької міської ради від цієї політсили.

За 2017 рік він задекларував 105 тис. грн. зарплати та майже 22 тис. грн. пенсії. Також Андрій Шевкенич володіє житловим будинком площею 75 м2, гаражем, трьома підсобними приміщеннями та двома ділянками у Дрогобичі. У його дружини також є квартира площею 22 м2 у Дрогобичі. Ані автомобілів, ані грошових заощаджень чи кредитів він не задекларував.

Попереднім головою Дрогобицької РДА впродовж двох років був Володимир Шутко, який у квітні цього року подав у відставку через стан здоров'я.


Президент Украины назначил нового главу Дрогобычской райгосадминистрации. Им стал Андрей Шевченич. Об этом сообщается на официальном интернет-представительстве президента Украины. 

Президент Украины Петр Порошенко подписал распоряжение №116 / 2018-рп от 15 августа о назначении А.Шевкенича председателем Дрогобычской районной государственной администрации Львовской области.

Как говорится в распоряжении, Андрей Шевкенич будет работать на должности председателя Дрогобычской РГА с ближайшего понедельника, 20 августа со сроком испытания три месяца.

Как сообщает ZAXID.NET, 62-летний Андрей Шевкенич - уроженец Дрогобыча. Ранее работал начальником управления здравоохранения Дрогобычского горсовета, однако ушел с этой должности в октябре 2016 года. До этого он был директором Дрогобычского онкодиспансера. Последнее место работы - в должности директора ООО «Оздоровительно-профилактический комплекс" Планета здоровья"». 

Андрей Шевкенич также является членом Блока Петра Порошенко "Солидарность" и на местных выборах 2015 года стал депутатом Дрогобычского городского совета от этой политсилы.

За 2017-й он задекларировал 105 тыс. грн. зарплаты и почти 22 тыс. грн. пенсии. Также Андрей Шевкенич владеет жилым домом площадью 75 м2, гаражом, тремя подсобными помещениями и двумя участками в Дрогобыче. У его жены также есть квартира площадью 22 м2 в Дрогобыче. Ни автомобилей, ни денежных сбережений или кредитов он не задекларировал.

Предыдущим председателем Дрогобычской РГА в течение двух лет был Владимир Шутко, который в апреле этого года подал в отставку по состоянию здоровья.