STATUS QUO

У Львові з автомобіля Mercedes зняли всі колеса

У Львові поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки коліс з автомобіля Mercedes. Викрадені колеса правоохоронці вилучили, зловмиснику загрожує покарання – до трьох років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції 16 липня за допомогою звернувся 27-річний львів’янин. Чоловік повідомив, що вночі з його автомобіля Mercedes, який він залишив на ніч на вулиці Володимира Великого, викрали усі чотири колеса. Збитки заявник оцінив у 27 тисяч гривень.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років позбавлення волі.

Як встановили поліцейські, до скоєння злочину причетний 28-річний львів’янин. Викрадені колеса у нього вилучені. Досудове розслідування триває.


Во Львове полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к краже колес с автомобиля Mercedes. Похищенные колеса правоохранители изъяли, злоумышленнику грозит наказание - до трех лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Франковский отдел полиции 16 июля за помощью обратился 27-летний львовянин. Мужчина сообщил, что ночью из его автомобиля Mercedes, который он оставил на ночь на улице Владимира Великого, похитили все четыре колеса. Убытки заявитель оценил в 27 000 гривен.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 (кража) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до трех лет лишения свободы.

Как установили полицейские, к совершению преступления причастен 28-летний львовянин. Похищенные колеса у него изъяты. Досудебное расследование продолжается.