STATUS QUO

У центрі Львова пограбували хлопця

У Львові поліцейські затримали юнака, причетного до пограбування на проспекті Свободи. Заподіявши потерпілому тілесні ушкодження, зловмисник забрав у нього гаманець з грошима та особисті документи. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Галицький відділ поліції 12 червня звернувся 19-річний місцевий мешканець. За словами юнака, на проспекті Свободи близько 02.30 невідомий, побивши його, забрав біометричний паспорт, банківську картку та гаманець з грошима в сумі 1 200 гривень.

Проведеними слідчо-оперативними заходами працівники поліції встановили, що до скоєння правопорушення причетний 17-річний житель Львова. Він був затриманий в порядку ст.208 КПК України.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Суд обрав зловмиснику міру запобіжного заходу – цілодобовий домашній арешт. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове полицейские задержали молодого человека, причастного к ограблению на проспекте Свободы. Причинив потерпевшему телесные повреждения, злоумышленник забрал у него кошелек с деньгами и личные документы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции 12 июня обратился 19-летний местный житель. По словам юноши, на проспекте Свободы около 02.30 неизвестный, избив его, забрал биометрический паспорт, банковскую карточку и кошелек с деньгами в сумме 1200 гривен.

Проведенными следственно-оперативными мероприятиями сотрудники полиции установили, что к совершению правонарушения причастен 17-летний житель Львова. Он был задержан в порядке ст.208 УПК Украины.

По факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Статьей предусмотрено наказание - лишение свободы на срок от четырех до шести лет. Суд избрал злоумышленнику меру пресечения - круглосуточный домашний арест. Проводится досудебное расследование.