STATUS QUO

Wizz Air може збільшити авіарейси зі Львова (напрямки)

Wizz Air майже вдвічі збільшить частоту рейсів на п'яти найпопулярніших напрямках зі Львова. Про повідомила в.о. речниці аеропорту "Львів" Уляна Фік, інформує ZAXID.NET

У цьому році угорський лоукостер Wizz Air майже вдвічі збільшить частоту рейсів зі Львова. Кількість регулярних польотів компанії з львівського аеропорту у зимовий період зросте з 11-ти до 21-го на тиждень на п'яти найпопулярніших авіанапрямках.

"Зважаючи на популярність напрямків Wizz Air з і до Львова, середньомісячна завантаженість рейсів на яких у цьому році складає 83%. Міжнародний аеропорт "Львів" спільно з Wizz Air вирішили збільшити частоту виконання рейсів на 5 напрямках, а саме: до Братислави, Вроцлава, Гданська, Берліна та Дортмунда", – повідомила Уляна Фік.

До Братислави компанія виконуватиме 5 рейсів на тиждень замість 2: щопонеділка, щовівторка, щосереди, щоп’ятниці і щосуботи. Кількість рейсів до Вроцлава зросте з 3 до 5 і виконуватимуть їх щовівторка, щосереди, щочетверга, щосуботи і щонеділі. До Гданська і Берліна рейси здійснюватимуться вдвічі частіше – 4 рази на тиждень замість 2: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці і щонеділі. До Дортмунда виконуватимуть 3 рейси на тиждень (щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці) у порівнянні з 2 рейсами у минулорічному сезоні.

Як пояснила Уляна Фік, на деяких з цих напрямків частота польотів уже зросла. Однак якщо раніше її зменшували на зимовий період, то тепер компанія вирішила залишити таку частоту польотів зі Львова і на зимовий сезон.

Зазначимо також, що, за словами директорки львівського аеропорту Тетяни Романовської, у літньому сезоні 2020 року Wizz Air ймовірно відкриє нові європейські авіанапрямки зі Львова. Наразі Wizz Air літає у 10 напрямках зі Львова, зокрема у Копенгаген, Вільнюс, Берлін («Шенефельд»), Дортмунд, Франкфурт ("Франкфурт-Хан"), Лондон («Лутон»), Вроцлав, Ґданськ, Катовіце та Братиславу.  

    №

            Напрямок

    Кількість рейсів,

     Зима 2018/2019

     Кількість рейсів,

     Зима 2019/2020

    1

    Братислава

        2  

     5

    2

    Вроцлав

        3

     5

    3  

    Гданськ

        2

     4

    4

    Берлін

        2

     4

    5

     Дортмунд

       2

       3


Wizz Air почти вдвое увеличит частоту рейсов на пяти самых популярных направлениях из Львова. Об этом сообщила и.о. спикера аэропорта "Львов" Ульяна Фик, информирует ZAXID.NET

В этом году венгерский лоукостер Wizz Air почти вдвое увеличит частоту рейсов из Львова. Количество регулярных полетов компании из львовского аэропорта в зимний период возрастет с 11-ти до 21-го в неделю на пяти самых популярных авианапрямках.

"Учитывая популярность направлений Wizz Air с и во Львов, среднемесячная загруженность рейсов на которых в этом году составляет 83%, Международный аеропорт "Львов" совместно с Wizz Air решили увеличить частоту выполнения рейсов на 5 направлениях, а именно: в Братиславу, Вроцлав, Гданьск, Берлин и Дортмунд", - сообщила Ульяна Фик.

В Братиславу компания будет выполнять 5 рейсов в неделю вместо 2: по понедельникам, вторникам, средам, пятницам и субботам. Количество рейсов во Вроцлав возрастет с 3 до 5 и выполнять их будут каждый вторник, средам, четвергам, субботам и воскресеньям. В Гданьск и Берлин рейсы будут осуществляться в два раза чаще - 4 раза в неделю вместо 2: по понедельникам, средам, пятницам и воскресеньям. В Дортмунд выполнять будут 3 рейса в неделю (по понедельникам, средам и пятницам) по сравнению с 2 рейсами в прошлогоднем сезоне.

Как пояснила Ульяна Фик, на некоторых из этих направлений частота полетов уже выросла. Однако если раньше ее уменьшали на зимний период, то теперь компания решила оставить такую ​​частоту полетов из Львова и на зимний сезон.

Отметим также, что, по словам директора львовского аэропорта Татьяны Романовской, в летнем сезоне 2020 Wizz Air вероятно откроет новые европейские авианаправления из Львова. Сейчас Wizz Air летает в 10 направлениях из Львова, в частности в Копенгаген, Вильнюс, Берлин ("Шенефельд"), Дортмунд, Франкфурт ("Франкфурт-Хан"), Лондон ("Лутон"), Вроцлав, Гданьск, Катовице и Братиславу.

    №

            Напрямок

    Кількість рейсів,

     Зима 2018/2019

     Кількість рейсів,

     Зима 2019/2020

    1

    Братислава

        2  

     5

    2

    Вроцлав

        3

     5

    3  

    Гданськ

        2

     4

    4

    Берлін

        2

     4

    5

     Дортмунд

       2

       3