STATUS QUO

На Львівщині ліквідовано незаконну АЗС

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області припинили роботу АЗС, яка працювала без відповідних дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба ДФС України у Львівській області.

В рамках проведення операції "Акциз – 2019" було встановлено, що через одну з місцевих АЗС у м. Червонограді житель регіону здійснює реалізацію дизельного пального без відповідних дозвільних документів.

За результатами проведених заходів опечатано та передано на відповідальне зберігання автозаправний комплекс та дизельне пальне орієнтовною вартістю 850 тис.гривень. За даним фактом стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП.

Довідка SQ. За січень-червень 2019 року співробітниками податкової міліції виявлено 37 нелегальних АЗС, а у п’яти випадках територіальними судами вже накладено на порушників штрафи в розмірі 17 тис. грн.


Сотрудники налоговой милиции ГУ ГФС во Львовской области прекратили работу АЗС, которая работала без соответствующих разрешительных документов. Об этом сообщает пресс-служба ГФС Украины во Львовской области.

В рамках проведения операции "Акциз - 2019" было установлено, что через одну из местных АЗС в г. Червонограде житель региона осуществляет реализацию дизельного топлива без соответствующих разрешительных документов.

По результатам проведенных мероприятий опечатано и передано на ответственное хранение автозаправочный комплекс и дизельное топливо ориентировочной стоимостью 850 тыс. гривен. По данному факту в отношении правонарушителя составлен протокол об административном правонарушении по ч.1 ст.164 КУоАП.

Справка SQ. За январь-июнь 2019 сотрудниками налоговой милиции выявлено 37 нелегальных АЗС, а в пяти случаях территориальными судами уже наложены на нарушителей штрафы в размере 17 тыс. грн.