STATUS QUO

У Городку племінник обікрав рідну тітку

У Городку поліцейські викрили рецидивіста, який обікрав рідну тітку. З квартири жінки зловмисник викрав гроші в сумі 9 000 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Городоцьке відділення поліції звернулася 43-річна місцева мешканка. За словами жінки, невідома особа, підібравши ключ до замка на вхідних дверях, проникла у помешкання та викрала звідти 9 000 гривень.

Правоохоронці встановили, що до вчинення крадіжки причетний племінник потерпілої, раніше судимий 21-річний житель Городка. Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Досудове розслідування триває.


В Городке полицейские разоблачили рецидивиста, который обворовал родную тетю. Из квартиры женщины злоумышленник похитил деньги в сумме 9000 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Городокское отделения полиции обратилась 43-летняя местная жительница. По словам женщины, неизвестный, подобрав ключ к замку на входной двери, проник в помещение и похитил оттуда 9000 гривен.

Правоохранители установили, что к совершению кражи причастен племянник потерпевшей, ранее судимый 21-летний житель Городка. Открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание - лишение свободы на срок от трех до шести лет.

Досудебное расследование продолжается.