STATUS QUO

У Шегинівській ОТГ облаштували спортивний майданчик

У селі Шегині, сьогодні, 16 жовтня, відкрили спортивний майданчик із наливним покриттям. Його спорудили у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

“Спорт - важлива складова розвитку громади, адже це і про фізичне здоров’я її мешканців, і про здорове дозвілля молоді, і про комунікацію завдяки змагальній діяльності з іншими громадами. А спорудження такого майданчика є відмінним поштовхом для розвитку найрізноманітніших видів спорту у громаді”, - зазначив на відкритті заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Загальна вартість будівництва об’єкту - понад 2 мільйони 200 тисяч гривень, з них з обласного бюджету спрямували мільйон.

Як зазначає керівник Львівського обласного центру “Спорт для всіх” Вадим Климович, облаштування такого майданчика сприяє створенню належних умов для занять фізичною культурою та спортом учнів місцевої школи та жителів міста та сприятиме розвитку низки пріоритетних на теренах Львівщини видів спорту, зокрема футболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону та інших рухливих ігор.

Нагадаємо, усього цьогоріч на Львівщині у межах Комплексної програми спорудять 18 спортивних майданчиків.