​18 вересня група дітей бійців АТО із Дніпра приїде до Львова.

Про це повідомили у прес-службі Львівсьої міської ради.

На гостей чекатиме насичена, цікава і пізнавальна програма. Зокрема, дітям проведуть екскурсію містом у "Чудо-поїзді", їх чекає смачний куліш у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького в рамках Фестивалю вуличної їжі "Street Food So Good", екскурсія стадіоном "Арена Львів", веселі розваги у "Дитячій планеті", екскурсія у Львівській опері, опісля – перегляд вистави "Наталка-Полтавка".

Групу дітей з Дніпра очолить директор громадської організації Ольга Обласова. На її запрошення, а також за підтримки Дніпровської міської ради, головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області та місцевих волонтерів у серпні 2016 року відбулася аналогічна поїздка сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні на Дніпропетровщину.


18 сентября группа детей бойцов АТО из Днепра приедет во Львов.

Об этом сообщили в пресс-службе Львовского городского совета.

Гостей ждет насыщенная, интересная и познавательная программа. В частности, детям проведут экскурсию по городу в "Чудо-поезде", их ждет вкусный кулеш в Парке культуры и отдыха им. Б. Хмельницкого в рамках Фестиваля уличной еды "Street Food So Good", экскурсия по стадиону "Арена Львов2, веселые развлечения в "Детской планете", экскурсия в Львовской опере, потом - просмотр спектакля "Наталка-Полтавка".

Группу детей из Днепра возглавит директор общественной организации Ольга Обласова. По ее приглашению, а также при поддержке Днепровского городского совета, главного управления Национальной полиции Украины в Днепропетровской области и местных волонтеров в августе 2016 состоялась аналогичная поездка семей участников АТО и Героев Небесной Сотни на Днепропетровщину.