STATUS QUO

На Львівщині з'явилися шахраї, які видають себе за податківців

Дрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській попереджає, що на території обслуговування знову активізували свою діяльність шахраї, які з метою заволодіння грошовими коштами суб'єктів господарської діяльності видають себе за працівників фіскальної служби. Про це інформує Трускавецька міська рада. 

Встановлено, що з телефону номеру 098-797-23-83 платникам податків надходять телефонні дзвінки нібито від керівника Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ з проханням надати фінансову допомогу, а також шахраї надсилають смс-повідомлення з проханням перерахувати 10 тис. гривень на рахунок 5167 8020 0150 1771, відкритий в Ощадбанку.

Тому Дрогобицька ОДПІ звертається до платників податків: шахраї, які діють у такий спосіб, не мають жодного відношення до керівництва ОДПІ.

"Просимо бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДФС негайно інформувати управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області за телефоном (032)-297-36-09 або відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102", - наголошують у Дрогобицькій ОДПІ.


Дрогобычская ОГНИ Главного управления ГФС во Львовской предупреждает, что на территории обслуживания вновь активизировали свою деятельность мошенники, которые с целью завладения денежными средствами субъектов хозяйственной деятельности выдают себя за работников фискальной службы. Об этом информирует Трускавецкий городской совет. 

Установлено, что с телефона номера 098-797-23-83 налогоплательщикам поступают телефонные звонки якобы от руководителя Трускавецкого отделения Дрогобычской ОГНИ с просьбой оказать финансовую помощь, а также мошенники присылают смс-сообщение с просьбой перечислить 10 тыс. гривен на счет 5167 8020 0150 1771, открытый в Сбербанке.

Поэтому Дрогобычская ОГНИ обращается к налогоплательщикам: мошенники, которые действуют таким образом, не имеют никакого отношения к руководству ОГНИ.

"Просим быть осторожными, не поддаваться на провокации, а в случае получения информации о таких предложениях, совершении противоправных действий от имени работников органов ГФС немедленно информировать управление внутренней безопасности ГУ ГФС во Львовской области по телефону (032) -297-36-09 или соответствующее подразделение Национальной полиции по телефону 102", - отмечают в Дрогобычской ОГНИ.

comments powered by Disqus