STATUS QUO

У Сокальському районі знайшли тіло жінки

Поліцейські встановлюють обставини смерті 51-річної мешканки Соснівки,тіло якої виявили у лісі поблизу села Волсвин Сокальського району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 16 липня, близько 12.00 працівники Сокальського відділення поліції спільно з місцевими мешканцями виявили тіло жінки, прикрите сосновими гілками, у лісі поблизу села Волсвин, Сокальського району.

На місці події працювала слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти та фахівці інших служб. Поліцейські встановили, що це 51-річна мешканка міста Соснівка, яка зникла безвісті вночі 13 липня, повертаючись з роботи додому. Тіло жінки скеровано на експертизу для встановлення причини смерті.

Як повідомлялося раніше, про зникнення жительки Соснівки у поліцію заявила її матір після того, як донька не повернулася додому. Відразу працівники Червоноградського та Сокальського підрозділів поліції Львівщини розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів, згодом до пошуків зниклої долучились місцеві мешканці. 

Також правоохоронці встановили осіб, які стверджують, що близько п’ятої години ранку підвезли жінку на мопеді до Соснівки. Це мешканці Сокальського району віком 26 та 27 років. 

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від десяти до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Поліцейські встановлюють обставини події та причетних до злочину осіб. Призначено експертизи.


Полицейские устанавливают обстоятельства смерти 51-летней жительницы Сосновки, тело которой обнаружили в лесу вблизи села Волсвин Сокальского района. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 16 июля, около 12.00 работники Сокальского отделения полиции совместно с местными жителями обнаружено тело женщины, прикрытое сосновыми ветками, в лесу вблизи села Волсвин, Сокальского района.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа, эксперты-криминалисты и специалисты других служб. Полицейские установили, что это 51-летняя жительница города Сосновка, которая исчезла без вести ночью 13 июля, возвращаясь с работы домой. Тело женщины направлено на экспертизу для установления причины смерти.

Как сообщалось ранее, об исчезновении жительницы Сосновки в полицию заявила ее мать после того, как дочь не вернулась домой. Сразу работники Червоноградского и Сокальского подразделений полиции Львовщины начали комплекс оперативно-розыскных мероприятий, впоследствии к поискам пропавшей присоединились местные жители. 

Также правоохранители установили лиц, которые утверждают, что около пяти часов утра подвезли женщину на мопеде в Сосновку. Это жители Сокальского района в возрасте 26 и 27 лет.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.115 (умышленное убийство) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает от десяти до пятнадцати лет лишения свободы или пожизненное заключение. Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия и причастных к преступлению лиц. Назначены экспертизы.