STATUS QUO

На Львівщині засудили чоловіка, який вбив жінку сокирою

Зловмиснику, який до смерті побив жінку сокирою, винесли вирок. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Городоцька місцева прокуратура довела у суді вину 48-річного місцевого мешканця, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Встановлено, що у квітні минулого року зловмисник напідпитку, під час раптового конфлікту із потерпілою на ґрунті ревнощів, наніс їй численні удари сокирою по тілу. Внаслідок тяжких тілесних ушкоджень жінка померла.

Відтак, вироком Городоцького районного суду Львівської області від 04.07.2019, фігуранта визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.


Злоумышленнику, который до смерти избил женщину топором, вынесли приговор. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Городокская местная прокуратура доказала в суде вину 48-летнего местного жителя, который обвинялся в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.121 УК Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение, повлекшее смерть потерпевшего).

Установлено, что в апреле прошлого года злоумышленник навеселе, во время внезапного конфликта с потерпевшим на почве ревности, нанес ей многочисленные удары топором по телу. Вследствие тяжелых телесных повреждений женщина скончалась.

Поэтому, приговором Городокского районного суда Львовской области от 04.07.2019, фигурант признан виновным в совершении инкриминируемого преступления, ему назначено наказание в виде 8 лет лишения свободы.