STATUS QUO

У Львові обікрали школярку

У Львові поліцейські затримали зловмисника, який обікрав школярку з Черкащини. Збитки, заподіяні дівчинці, склали близько 3 500 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Галицький відділ поліції 14 липня о 15.00 звернулася 40-річна вчителька з Черкаської області. Жінка повідомила, що невідома особа в одному із кафе у центрі Львова викрала з кишені куртки її 11-річної учениці мобільний телефон "Хуавей", орієнтовна вартість якого становить майже 3 500 гривень.

Правоохоронці встановили, що до вчинення крадіжки причетний 42-річний місцевий мешканець. Викрадений телефон у нього вилучено.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.  Проводиться досудове розслідування.


Во Львове полицейские задержали злоумышленника, который обокрал школьницу с Черкащины. Убытки, причиненные девочке, составили около 3500 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции 14 июля в 15.00 обратилась 40-летняя учительница из Черкасской области. Женщина сообщила, что неизвестный в одном из кафе в центре Львова похитил из кармана куртки ее 11-летней ученицы мобильный телефон "Хуавей", ориентировочная стоимость которого составляет почти 3500 гривен.

Правоохранители установили, что к совершению кражи причастен 42-летний местный житель. Похищенный телефон у него изъят.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Проводится досудебное расследование.