STATUS QUO

Кожний другий львів'янин задоволений міським головою

Більше 50% львів'ян задоволені міським головою. Про це свідчать результати четвертої хвилі муніципального опитування, яке провело International Republican Institute (IRI). 

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%.

Так, виявилося, що львів'яни на 53% задоволені міським головою та лише на 39% - міською владою. Проте індекс задоволеності можливостями міста за останні два роки не змінився – львів'яни вважають, що якість послуг може бути вищою. Також для Львова характерне високе відчуття безпеки у місті та високий рівень євроінтеграційних очікувань.

 
Презентация (16:9) – Дизайн без названия

 

. Автор: Татьяна Костенко

 


 

 

 

Больше половины львовян довольны городским головой. Об этом свидетельствуют результаты четвертой волны муниципального опроса, который провел International Republican Institute (IRI). 

 

 

 

Опрос был проведен Социологической группой "Рейтинг" от имени Международного республиканского института. Это ежегодное исследование обеспечивает расширенный взгляд на отношение граждан к местному самоуправлению и муниципальных услуг.

 

 

 

Опрос был проведен в 22 областных центрах Украины, не находящихся под контролем российских или пророссийских сил, а также в городах Мариуполь и Северодонецк на Донбассе. Исследование базируется на выборке из более чем 19 000 респондентов.

 

 

 

Статистическая погрешность для каждого города не превышает ± 3,5%. Достижимость респондентов в среднем составила 64,8%.

 

 

 

Так, оказалось, что львовяне на 53% удовлетворены городским головой и лишь на 39% - городской властью. Однако индекс удовлетворенности возможностями города за последние два года не изменился - львовяне считают, что качество услуг может быть выше. Также для Львова характерно высокое чувство безопасности в городе и высокий уровень евроинтеграционных ожиданий.

 

 

 

 

Презентация (16:9) – Дизайн без названия

. Автор: Татьяна Костенко

 

comments powered by Disqus