STATUS QUO

снег, погода львов, гололедица

На Львівщину насуваються заморозки і сніг

Після великодніх свят на Львівщині значно погіршаться погодні умови.

Про це повідомляє zaxid.net з посиланням на департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Так, протягом 18-20 квітня на Львівщині істотне похолодає. Зокрема, 18 квітня очікується аномальна зміна температури: вночі 1-6º тепла, вранці і вдень зниження до 1º тепла, місцями заморозки 0-3º.

"Погоду Львівщини буде обумовлювати вплив циклону, який зміститься з Польщі на територію західних областей України. Очікуються опади від помірних до сильних, у вигляді мокрого снігу, місцями з дощем. Налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Можливе утворення тимчасового нестійкого снігового покриву. Вітер поривчастий", - попереджає департамент.


После пасхальных праздников на Львовщине значительно ухудшатся погодные условия.

Об этом сообщает zaxid.net со ссылкой на департамент по вопросам гражданской защиты облгосадминистрации.

Так, в течение 18-20 апреля на Львовщине существенное похолодает. В частности, 18 апреля ожидается аномальное изменение температуры: ночью 1-6º тепла, утром и днем ​​понижение до 1º тепла, местами заморозки 0-3º.

"Погоду Львовщины будет обусловливать влияние циклона, который сместится из Польши на территорию западных областей Украины. Ожидаются осадки от умеренных до сильных, в виде мокрого снега, местами с дождем. Налипание мокрого снега, на дорогах гололедица. Возможно образование временного неустойчивого снежного покрова. Ветер порывистый", - предупреждает департамент.

Автор: Алина Дыхман