STATUS QUO

У Львові викрили домушника

Поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з львівської квартири. Сума заподіяних збитків становить майже 70 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Галицький відділ поліції 14 січня за допомогою звернулася 26-річна львів’янка, яка повідомила, що у неї з квартири було викрадено планшет Samsung, гроші в сумі 2000 доларів США та золоті вироби. Загальна сума завданих збитків становить близько 70 тисяч гривень.

Оперативники встановили, що до скоєння крадіжки причетний раніше судимий за майнові злочини 34-річний мешканець Львова, який проник у квартиру, пошкодивши вікно. У нього правоохоронці вилучили речові докази та деякі викрадені речі.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу, триває досудове розслідування.


Полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к краже из львовской квартиры. Сумма причиненного ущерба составляет почти 70 000 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Галицкий отдел полиции 14 января по помощью обратилась 26-летняя львовянка, которая сообщила, что у нее из квартиры были похищены планшет Samsung, деньги в сумме 2000 долларов США и золотые изделия. Общая сумма нанесенного ущерба составляет около 70 000 гривен.

Оперативники установили, что к совершению кражи причастен ранее судимый за имущественные преступления 34-летний житель Львова, который проник в квартиру, повредив окно. У него правоохранители изъяли вещественные доказательства и некоторые похищенные вещи.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Ему грозит от трех до шести лет лишения свободы. Решается вопрос об избрании меры пресечения, продолжается досудебное расследование.

comments powered by Disqus