STATUS QUO

детсад, целиакия, Львов

У львівському дитсадку відкриють групу для особливих діток

На базі одного із садків Львова відкриють санаторну групу для дітей з безлактозною та безглютеновою дієтою. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Санаторну групу для дітей з діагнозом "целіакія", ураженням слизової оболонки тонкого кишечнику та непереносимістю глютену і лактози, відкриють на базі Львівського дошкільного навчального закладу № 166. До групи уже записано 20 діток. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради.

"Необхідність для створення такої групи виникла у зв’язку із численними зверненнями батьків. На сьогоднішній день до групи є записано 20 дітей, і є розроблене для дітей спеціальне меню. Створення групи пов’язано з особливостями харчування – такі діти не можуть відвідувати звичайні дошкільні навчальні заклади", - сказала начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.


На базе одного из садов Львова откроют санаторную группу для детей с безлактозной и безглютеновой диетой. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Санаторную группу для детей с диагнозом "целиакия", поражением слизистой оболочки тонкого кишечника и непереносимостью глютена и лактозы, откроют на базе Львовского детского сада № 166. В группу уже записано 20 детей. Соответствующее решение принял сегодня исполнительный комитет Львовского городского совета.

"Необходимость для создания такой группы возникла в связи с многочисленными обращениями родителей. На сегодняшний день в группу записано 20 детей и разработано для детей специальное меню. Создание группы связано с особенностями питания - такие дети не могут посещать обычные дошкольные учебные заведения", - сказала начальник управления образования Львовского городского совета Звездная Довганык.

Автор: Тетяна Костенко