STATUS QUO

военные объекты, Винники, полиция

У Вінниках пограбували колишні військові об'єкти

Небайдужий громадянин сповістив патрульних про крадіжку металу з колишніх військових об'єктів у Вінниках. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вчора увечері патрульні отримали виклик в місто Винники на вулицю Лісну з інформацією про те, що невідомі особи вчиняють крадіжку металу з колишніх військових об‘єктів. За словами очевидця, вони вантажили згадані речі у бус. Він вказав його номерний знак. Коли патрульні їхали на місце призначення, побачили раніше згаданий автомобіль. Його зупинили і попросили відкрити багажне відділення. При поверхневій перевірці багажу інспектори побачили свіжозрізані труби, газові крани, генератор, болгарку та інші предмети. В усіх трьох осіб, які перебували в машині, були відсутні документи. На місце скерували слідчо-оперативну групу.


Неравнодушный гражданин сообщил патрульным о краже металла из бывших военных объектов в Винниках. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вчера вечером патрульные получили вызов в город Винники на улицу Лесную с информацией о том, что неизвестные совершают кражу металла из бывших военных объектов. По словам очевидца, они грузили упомянутые вещи в автобус. Он указал его номерной знак. Когда патрульные ехали на место назначения, увидели ранее упомянутый автомобиль. Его остановили и попросили открыть багажное отделение. При поверхностной проверке багажа инспекторы увидели свежесрезанные трубы, газовые краны, генератор, болгарку и другие предметы. У всех трех человек, находившихся в машине, отсутствовали документы. На место была направлена следственно-оперативная группа.

Автор: Тетяна Костенко