STATUS QUO

нет воды, ремонт

Де у Львові сьогодні не буде води

У деяких районах Львова сьогодні припинено водопостачання у зв'язку з ремонтними роботами. Про це повідомляє ЛМКП "Львівводоканал".

15 грудня орієнтовно до 13:00 припинено водопостачання на вулиці Зерова, Смаль-Стоцького, Боберського, Ліська, Поліщука, Драй-Хмари та прилеглі, у зв'язку з роботами на вул. Зерова, 22-24.

Також сьогодні припинено водопостачання до 13:00 на вулиці Лісна, Піскова, Лисенка, прилеглі, у зв'язку з роботами на вул. Лісна, 11.

Окрім того, до 13:00 припинено водопостачання на вулиці Лисенка, Гуцульська, Кривоноса, прилеглі, у зв'язку з роботами по вул. Лисенка, 5.


В некоторых районах Львова сегодня прекращено водоснабжение в связи с ремонтными работами. Об этом сообщает ЛГКП "Львовводоканал".

15 декабря ориентировочно до 13:00 прекращено водоснабжение на улице Зерова, Смаль-Стоцкого, Боберского, Лиска, Полищука, Драй-Хмары и прилегающие, в связи с работами на ул. Зерова, 22-24.

Также сегодня прекращено водоснабжение в 13:00 на улице Лесная, Песочная, Лысенко, прилегающие, в связи с работами на ул. Лесная, 11.

Кроме того, в 13:00 прекращено водоснабжение на улице Лысенко, Гуцульская, Кривоноса, прилегающие, в связи с работами по ул. Лысенко, 5.

Автор: Тетяна Костенко