STATUS QUO

У Дрогобичі грабіжники пробралися у церкву

У Дрогобичі злочинці намагалися пограбувати церкву. Подія трапилася 13 жовтня просто посеред білого дня.

Невідомі намагалися проникнути у храм Самбірської ікони Божої Матері, що на вул. Шептицького. Розбили шибки, однак спрацювала сигналізація, що, мабуть й налякало злочинців.

Про цю подію повідомив отець Тарас Гарасимчук, парох  Катедрального собору Пресвятої Трійці м. Дрогобич, інформує vartonews.com.ua

Це вже не перший схожий випадок у Дрогобичі. У ніч із 26 на 27 травня 2016 злочинець проник у кафедральний собор Пресвятої Трійці у місті Дрогобичі. Було викрадено ноутбук та гроші, які знаходилися у кабінеті отця-канцлера Тараса Гарасимчука. Також було пошкоджено сім дверей, відтак нанесено значну матеріальну шкоду. Згодом злочинця затримали.

43cc32e9694b7f77b3a3533b002cea9d.md.jpg ab82eb38a3da21cfc5a579b44f6930aa.md.jpg


В Дрогобыче преступники пытались ограбить церковь. Происшествие случилось 13 октября прямо посреди бела дня.

Неизвестные пытались проникнуть в храм Самборской иконы Божьей Матери, на ул. Шептицкого. Разбили стекла, однако сработала сигнализация, что, видимо и напугало преступников.

Об этом событии сообщил отец Тарас Гарасимчук, настоятель Кафедрального собора Пресвятой Троицы г. Дрогобыч, информирует vartonews.com.ua

Это уже не первый подобный случай в Дрогобыче. В ночь с 26 на 27 мая 2016 года преступник проник в кафедральный собор Пресвятой Троицы в городе Дрогобыче. Были похищены ноутбук и деньги, которые находились в кабинете отца канцлера Тараса Гарасимчука. Также было повреждено семь дверей, поэтому нанесен значительный материальный ущерб. Впоследствии преступника задержали.