STATUS QUO

У Львові розпочинають ремонт однієї з найбільш аварійної вулиці

З вівторка, 15 жовтня, розпочинається ремонт вул. Курмановича. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, з вівторка, 15 жовтня, з 08.00 і до 22.00 31 грудня 2019 року буде перекрито для руху транспорту вул. Курмановича, на ділянці від вул. Д. Апостола до вул. Пꞌясецького з метою проведення капітального ремонту вул. Курмановича.

Роботи виконує ТзОВ "Онур". Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, згідно з проектом капітального ремонту вул. Курмановича передбачено заміну дорожнього покриття, прокладання нових комунікацій, висадка зелених насаджень. Завершення ремонтних робіт передбачено у 2020 році. Вартість робіт - 71,5 млн. грн. Ремонтуватимуть вул. Курмановича на ділянці від вул. Д. Апостола до вул. Пꞌясецького — це близько 1 км.

735cc498ec4eebfc1c3104f0a7706bfa.jpg


Со вторника, 15 октября, начинается ремонт ул. Курмановича. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в департаменте жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, со вторника, 15 октября, с 08.00 и до 22.00 31 декабря 2019 будет перекрыто для движения транспорта ул. Курмановича, на участке от ул. Д. Апостола до ул. Пꞌясецького с целью проведения капитального ремонта ул. Курмановича.

Работы выполняет ООО "Онур". Объезд дороги будет происходить в соответствии с разработанной временной схемой организации дорожного движения.

Напомним, согласно проекту капитального ремонта ул. Курмановича предусмотрена замена дорожного покрытия, прокладка новых коммуникаций, высадка зеленых насаждений. Завершение ремонтных работ предусмотрено в 2020 году. Стоимость работ - 71500000 грн. Ремонтировать ул. Курмановича будут на участке от ул. Д. Апостола до ул. Пясецкого - это около 1 км.