STATUS QUO

У Львові просять заборонити проведення релігійних ход

Петиція з вимогою заборонити проведення молитовних/релігійних ход, які потребують перекриття вулиць чи обмеження в русі громадського та приватного транспорту в межах території міста Львова набрала більш ніж необхідних 500 голосів

Автор петиції Сергій Літневський пише, що у Львові останнім часом почастішали випадки проведення молитовних ход, які зазвичай впливають на рух транспорту в місті. Враховуючи проблематику громадського та приватного транспорту в місті (дотримання графіків руху, кількості маршрутних автобусів, затримки трамваїв через неналежне паркування та ДТП, затори на дорогах в час пік, величезна кількість ям на дорогах), проведення подібних заходів, пов'язаних з перекриттям руху, - це обмеження мешканців міста в свободі пересування по місту та створення штучних перешкод для руху транспорту, який й так потерпає від інших проблем, вважає він.

Посилаючись на Конституцію України та Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" автор петиції просить заборонити проведення релігійних заходів у м. Львів, які потребують перекриття вулиць чи обмеження в русі громадського та приватного транспорту.

 

Станом на 15 червня петицію підписали 541 особа з 500 необхідних


Петиция с требованием запретить проведение молитвенных / религиозных ход, требующих перекрытие улиц или ограничения в движении общественного и частного транспорта в пределах территории города Львова набрала более необходимых 500 голосов

Автор петиции Сергей Литневский пишет, что во Львове в последнее время участились случаи проведения молитвенных ход, обычно влияют на движение транспорта в городе. Учитывая проблематику общественного и частного транспорта в городе (соблюдение графиков движения, количества маршрутных автобусов, задержки трамваев из-за ненадлежащего парковки и ДТП, пробки на дорогах в час пик, огромное количество ям на дорогах), проведение подобных мероприятий, связанных с перекрытием движения, - это ограничение жителей города в свободе передвижения по городу и создание искусственных препятствий для движения транспорта, и так страдает от других проблем, считает он.

Ссылаясь на Конституцию Украины и Закон Украины "О свободе передвижения и свободном выборе места проживания в Украине" автор петиции просит запретить проведение религиозных мероприятий в г. Львов, требующих перекрытие улиц или ограничение в движении общественного и частного транспорта.

По состоянию на 15 июня петицию подписали 541 человек из 500 необходимых.