STATUS QUO

У Львові просять створити ще один маршрут

Створення маршруту зі сполученням Дж. Вашингтона - Рясне (через Шевченка) – відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.

"Просимо створити маршрут зі сполученням Дж. Вашингтона - Рясне 1 (через вул.Шевченка) задля зручності мешканців вул. Дж. Вашингтона та вул. Пасічна добиратись на роботу до вул. Шевченка", - йдеться у петиції Наталії Франц.

Вона зазначає, що маршрут 47А, який найближчим часом зазнає змін, не зачепить вул. Шевченка щонайменше до Янівського цвинтаря, тому доведеться їхати з пересадками двома автобусами та витрачати не тільки кошти, а й час очікування на зупинках.

Станом на 14 травня петицію підписали 9 осіб з 500 необхідних.


Создание маршрута сообщением Дж. Вашингтона - Рясное (через Шевченко) - соответствующая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

"Просим создать маршрут сообщением Дж. Вашингтона - Рясное 1 (через ул. Шевченко) для удобства жителей ул. Дж. Вашингтона и ул. Пасечная добираться на работу до ул. Шевченко", - говорится в петиции Натальи Франц.

Она отмечает, что маршрут 47А, который в ближайшее время изменится, не тронет ул. Шевченко минимум до Яновского кладбища, поэтому придется ехать с пересадками двумя автобусами и тратить не только средства, но и время ожидания на остановках.

По состоянию на 14 мая петицию подписали 9 человек из 500 необходимых.