STATUS QUO

У Львові стався вибух

На львівській вулиці під час руху BMW X6 спрацював вибуховий пристрій. Вибух стався після наїзду авто на невідомий предмет. Про це повідомляє ZAXID.NET

На вул. Трускавецькій неподалік Львівського ювелірного заводу під час руху елітного BMW X6 спрацював вибуховий пристрій. 47-річний львівський бізнесмен, який керував BMW X6, заявив, що вибух пролунав після наїзду автомобіля на невідомий предмет. За попередньою інформацією, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Судячи з опублікованих очевидцями фото, автомобіль також залишився майже не ушкодженим.

Першим про цей інцидент повідомив сайт "Варта 1", зазначивши, що вибуховий пристрій спрацював в автомобілі бізнесмена на вул. Трускавецькій.

У прес-службі Нацполіції Львівщини підтвердили інформацію про інцидент, зазначивши, що експерти ще встановлюють, що саме вибухнуло. 47-річний водій заявив поліції, що близько 10:20 виїхав з парковки і рухався вулицею Трускавецькою. Наїхавши на якийсь предмет, що лежав на дорозі, він почув звук вибуху, після чого вийшов з авто і викликав правоохоронців.

За даними ZAXID.NET, вибухівка спрацювала в автомобілі, зареєстрованому на ім'я відомого львівського забудовника Олега Манзія, який є директором та засновником компанії "Парус Девелопмент". Неподалік від місця інциденту розташована новобудова цієї компанії – житловий комплекс "Парус Smart".


На львовской улице во время движения BMW X6 сработало взрывное устройство. Взрыв произошел после наезда авто на неизвестный предмет. Об этом сообщает ZAXID.NET

На ул. Трускавецкой неподалеку Львовского ювелирного завода во время движения элитного BMW X6 сработало взрывное устройство. 47-летний львовский бизнесмен, управлявший BMW X6, заявил, что взрыв прогремел после наезда автомобиля на неизвестный предмет. По предварительной информации, в результате инцидента никто не пострадал. Судя по опубликованным очевидцами фото, автомобиль также остался почти не поврежденным.

Первым об этом инциденте сообщил сайт "Варта 1", отметив, что взрывное устройство сработало в автомобиле бизнесмена на ул. Трускавецкой.

В пресс-службе Нацполиции Львовщины подтвердили информацию об инциденте, отметив, что эксперты еще устанавливают, что именно взорвалось. 47-летний водитель заявил полиции, что около 10:20 выехал с парковки и двигался по улице Трускавецкой. Наехав на какой-то предмет, лежавший на дороге, он услышал звук взрыва, после чего вышел из машины и вызвал полицию.

По данным ZAXID.NET, взрывчатка сработала в автомобиле, зарегистрированном на имя известного львовского застройщика Олега Манзия, который является директором и основателем компании "Парус Девелопмент". Неподалеку от места инцидента расположена новостройка этой компании - жилой комплекс "Парус Smart".