STATUS QUO

У Львові перевізник відмовився від маршруту №50

Перевізник ТзОВ "Успіх БМ" відмовився обслуговувати маршрут № 50, робота на якому до 12 травня здійснювалося за тимчасовим договором. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні транспорту Львівської міської ради, минулого року відбувся конкурс з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування. На обслуговування маршруту № 50 не подався жоден перевізник, тому, за тимчасовим договором, його обслуговував перевізник ТзОВ "Успіх БМ".

12 травня закінчився термін дії договору, і перевізник відмовився далі обслуговувати цей маршрут, оскільки його дублює продовжений маршрут №47а. Нагадаємо, маршрут № 50 є в переліку маршрутів, на які оголошено додатковий конкурс з визначення перевізників. Проведення конкурсу заплановано на 20 червня 2019 року.


Перевозчик ООО "Успех БМ" отказался обслуживать маршрут № 50, работа на котором до 12 мая осуществлялось по временному договору. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении транспорта Львовского городского совета, в прошлом году состоялся конкурс по определению перевозчиков на автобусных маршрутах общего пользования. На обслуживание маршрута № 50 не подался ни один перевозчик, поэтому, по временному договору, его обслуживал перевозчик ООО "Успех БМ".

12 мая истек срок действия договора, и перевозчик отказался дальше обслуживать этот маршрут, поскольку его дублирует продленный маршрут № 47А. Напомним, маршрут № 50 в перечне маршрутов, на которые объявлен дополнительный конкурс по определению перевозчиков. Проведение конкурса запланировано на 20 июня 2019 года.