STATUS QUO

У Львові продовжують вакцинувати людей, які забезпечують роботу міста

У Львові вже декілька днів вакцинують тих, хто забезпечує життєдіяльність міста – освітян, соціальних працівників, водіїв громадського транспорту, комунальників. Сьогодні, зокрема, медики щеплять працівників ЛКП «Львівелектротранс» та ЛМКП «Львіводоканал».

 

Як розповів керівник Трамвайного депо №1 м. Львова Роман Василишин, сьогодні вакцинують водіїв, слюсарів, диспетчерів – тобто усіх працівників комунального підприємства «Львівелектротранс».

«Ми минулий рік відпрацювали в карантині, і цей рік також працюємо в карантині. Сьогодні вакцинуємо водіїв, слюсарів, наших працівників, які працюють на лініях, – тобто тих, які тісно контактують з іншими. Водій контактує з пасажиром, зі слюсарем, з іншими людьми. Тому працівники зараз вакцинуються, розраховуємо, що сьогодні вакцинацію отримають понад 100 осіб. Загалом охочих є багато», - зазначив у коментарі Роман Василишин, керівник Трамвайного депо №1 м. Львова.

Комунальників вакцинують медики виїзної мобільної бригади 5-ї міської поліклініки Львова. Як зазначила лікарка мобільної бригади Надія Коновальчик, всі, хто вже отримали щеплення, почуваються добре й не мають жодних незвичних реакцій на вакцину.

«Щеплення не є проблемою, головне, щоб була вакцина. Це безболісна процедура, рекомендую всім. І дорогою на роботу, і під час роботи, і дорогою додому, контактую з великою кількістю людей. Тому це важливо – отримати щеплення. Страху жодного не було перед вакцинацією», - зазначив Михайло Москальчук, слюсар з ремонту рухомого складу ЛКП «Львівелектротранс».

«Почуваюся добре. Вирішив вакцинуватися, бо вважаю, що це необхідно для всіх працівників, які працюють у громадських сферах. Записався, і сьогодні вакцинувався», - зауважив Владислав Орлов, контролер пасажирського транспорту.

Нагадаємо, у Львові завершують другий етап вакцинації – щеплення доотримують медичні працівники й люди поважного віку. Водночас, уже вакцинують тих, хто забезпечує життєдіяльність міста, – освітян, соціальних працівників, водіїв громадського транспорту, комунальників. Медики наголошують, аби вакцина «запрацювала» – потрібен час, тому одразу після щеплення недоцільно робити будь-які аналізи на визначення рівня антитіл, а потрібно й надалі дотримуватись карантину.