STATUS QUO

В Рясне-2 встановлять острівці безпеки та перехід

У зв'язку з загибеллю школярки у ДТП на Рясному-2 встановлять три острівці безпеки та ще один перехід. Про це повідомляють на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

На Рясному-2 по вул. Величковського встановлять три острівці безпеки, лежачого поліцейського і перехід, щоб зменшити інтенсивність руху на дорозі.

Рішення затвердила Комісія безпеки дорожнього руху Львівської міської ради за результатами запиту депутата фракції "Народний контроль", заступника голови інженерної комісії Віталія Свінціцького.

"Нещодавно Рясне-2 пережило трагедію, коли під колесами автобуса загинула школярка. Сам неодноразово був свідком, як водії автобусів після висадки пасажирів на передостанній зупинці із суттєвим перевищенням дозволеної швидкості мчали на "кінцеву". Зрештою це стосується і звичайних автомобілістів, які постійно обганяють громадський транспорт. Рясне-2 – це спальний масив, де місцеві водії почуваються геть "удома" і забувають про дотримання елементарних правил дорожнього руху. В результаті пожвавлений рух на вулиці Величковського стає ще й небезпечним. Саме тому подав запит, щоб на Рясному-2 встановили додаткові засоби для посилення безпеки руху на дорозі", – пояснює Свінціцький.

Острівці безпеки планують встановити біля кінцевої зупинки автобусів, біля магазину АТБ і неподалік місця, де загинула школярка. Поруч появиться і пішохідний перехід. Окрім того, біля тунелю встановлять "лежачого поліцейського".


В связи с гибелью школьницы в ДТП на Рясном-2 установят три островки безопасности и еще один переход. Об этом сообщается на информационном портале депутатов Львовского городского совета.

На Рясном-2 по ул. Величковского установят три островка безопасности, лежащего полицейского и переход, чтобы уменьшить интенсивность движения на дороге.

Решение утвердила Комиссия безопасности дорожного движения Львовского городского совета по результатам запроса депутата фракции "Народный контроль", заместителя председателя инженерной комиссии Виталия Свинцицкого.

"Недавно Рясное-2 пережил трагедию, когда под колесами автобуса погибла школьница. Сам неоднократно был свидетелем, как водители автобусов после высадки пассажиров на предпоследней остановке с существенным превышением разрешенной скорости мчались на "конечную". В конце концов это касается и обычных автомобилистов, постоянно обгоняющих общественный транспорт. Рясное-2 - это спальный массив, где местные водители чувствуют себя совершенно "дома" и забывают о соблюдении элементарных правил дорожного движения. В результате оживленное движение на улице Величковского становится еще и опасным. Именно поэтому подал запрос, чтобы на Рясное-2 установили дополнительные средства для усиления безопасности движения на дороге", - объясняет Свинцицкий.

Островки безопасности планируют установить возле конечной остановки автобусов, около магазина АТБ и недалеко от места, где погибла школьница. Рядом появится и пешеходный переход. Кроме того, у тоннеля установят "лежачего полицейского".

comments powered by Disqus