STATUS QUO

У Городку встановили нові тарифи на ритуальні послуги

У Городку встановлені нові тарифи на деякі ритуальні послуги КП "МКГ". Про це повідомляє прес-служба Городоцької міської ради.

На черговому засіданні міськвиконкому, що відбулось 4 квітня, прийнято рішення №57 Про затвердження тарифів на ритуальні послуги КП "Міське комунальне господарство", а саме: реєстрація надмогильної споруди в книзі обліку – 22,12 грн.; прибирання території біля могили після встановлення надмогильної споруди на кладовищі – 262,60грн.

Згідно прийнятого рішення, тарифи вступають 12 квітня – з дня публікації.

Цікаво, що цього разу тарифи для населення були зменшені: в підсумку виходить 284,72 коп., в попередньому ж рішенні сума встановлена близько на 100 грн більшою. За словами керівника КП "МКГ" Степана Кудляка, тарифи зменшено в тому числі завдяки зменшенню переліку послуг, які насправді нечасто були затребуваними.


В Городке установлены новые тарифы на некоторые ритуальные услуги КП "МКГ". Об этом сообщает пресс-служба Городецкой городского совета.

На очередном заседании горисполкома, которое состоялось 4 апреля, принято решение №57 Об утверждении тарифов на ритуальные услуги КП "Городское коммунальное хозяйство", а именно: регистрация надгробной сооружения в книге учета - 22,12грн .; уборка территории возле могилы после установления надгробной сооружения на кладбище - 262,60грн.

Согласно принятому решению, тарифы вступают 12 апреля - со дня опубликования.

Интересно, что на этот раз тарифы для населения были уменьшены: в итоге получается 284,72 коп. В предыдущем же решении сумма установлена ​​примерно на 100 грн больше. По словам руководителя КП "МКГ" Степана Кудляка, тарифы уменьшены в том числе благодаря уменьшению перечня услуг, которые на самом деле редко были востребованы.

comments powered by Disqus