STATUS QUO

На площі Франка облаштують делінеатори

На площі Франка та на початку Хмельницького облаштують делінеатори, через що трамваї ходитимуть швидше. Про це повідомляє ГО "Зручне місто". 

Як зазначають активісти, у мерії звернули увагу на неодноразові звернення ГО щодо вжиття заходів для пришвидшення руху трамваїв, зокрема:

  • В 2017 році зверталися щодо ліквідації нелегального паркування на початку вул. Б. Хмельницького (від Осмомисла до пл. Старий Ринок), оскільки припарковані авто регулярно блокують рух трамваїв на Підзамче.
  • В 2018 році зверталися щодо облаштування виділених смуг для руху громадського транспорту на відрізку від вул. Стуса до Стрийського ринку, оскільки трамваї не лише змушені стояти в заторі разом з авто, але й періодичні ДТП блокують рух трамваїв з Сихова.
  • В 2019 році зверталися щодо встановлення стовпців-делінеаторів за зразком київських на всіх трьох сторонах пл. Франка для унеможливлення виїзду порушників на зустрічну трамвайну колію.

"На останніх рішеннях міської комісії з безпеки дорожнього руху було ухвалено рішення, що повинні вирішити поставлені задачі – делінеатори на пл. Франка підтримали повністю, виділена буде на відрізку від Академії мистецтв до Стрийського ринку, а на початку Хмельницького теж встановлять делінеатори, хоча там краще було би розширити тротуари, які є надто вузькими, а додаткова смуга руху там все одно не поміщається. Будемо слідкувати за виконанням рішень комісії", - йдеться у повідомленні.


На площади Франко и в начале Хмельницкого обустроят делинеаторы, из-за чего трамваи будут ходить быстрее. Об этом сообщает ОО "Удобный город". 

Как отмечают активисты, в мэрии обратили внимание на неоднократные обращения ОО о принятии мер для ускорения движения трамваев, в частности:

  • В 2017 году обращались по ликвидации нелегальной парковки в начале ул. Б. Хмельницкого (от Осмомысла до пл. Старый Рынок), поскольку припаркованные авто регулярно блокируют движение трамваев на Подзамче.
  • В 2018 году обращались по обустройству выделенных полос для движения общественного транспорта на отрезке от ул. Стуса до Стрыйского рынкеа, поскольку трамваи не только вынуждены стоять в пробке вместе с авто, но и периодические ДТП блокируют движение трамваев Сыхова.
  • В 2019 году обращались по установлению столбцов-делинеаторов по образцу киевских на всех трех сторонах пл. Франко для предотвращения выезда нарушителей на встречную трамвайную колею.

"На последних решениях городской комиссии по безопасности дорожного движения было принято решение, что должны решить поставленные задачи - делинеаторы на пл. Франко поддержали полностью, выделенная полоса будет на отрезке от Академии искусств в Стрыйский рынке, а в начале Хмельницкого тоже установят делинеаторы, хотя там лучше было бы расширить тротуары, которые слишком узкими, а дополнительная полоса движения там все равно не помещается. Будем следить за выполнением решений комиссии", - говорится в сообщении.

comments powered by Disqus