STATUS QUO

У Львові судитимуть сутенершу

У Львові судитимуть мешканку Житомирщини, яка займалася звідництвом та сутенерством. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №2 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 26-річної мешканки м. Новоград-Волинський Житомирської області, яка підозрювалась у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.302 (звідництво для розпусти, з метою отримання наживи), ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України.

Встановлено, що обвинувачена створила у мережі Інтернет рекламу щодо надання сексуальних послуг, а за періодичне її оновлення отримувала грошову винагороду від повій. З метою конспірації "діяльності" організувала у Львові салон еротичного масажу, де дівчата і надавали платні сексуальні послуги. Замовлення від клієнтів отримувала упродовж грудня 2018 – січня 2019 року. Також зловмисниця забезпечувала виїзди повій за адресами. За такі "послуги" дівчата отримували від 700 до 1500 гривень за годину, а їх звідниця – 20% від суми.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Шевченківського районного суду м. Львова для розгляду по суті. Максимальний термін покарання, що загрожує вказаній особі, – до 7 років позбавлення волі.


Во Львове будут судить жительницу Житомирской области, которая занималась сводничеством и сутенерством. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Львовской местной прокуратуры №2 завершено досудебное расследование в уголовном производстве в отношении 26-летней жительницы . Новоград-Волынский Житомирской области, которая подозревалась в совершении преступлений, предусмотренных ч.2 ст.302 (сводничество для разврата с целью получения наживы) , ч.2 ст.303 (сутенерство или вовлечение лица в занятие проституцией) УК Украины.

Установлено, что обвиняемая создала в сети Интернет рекламу о предоставлении сексуальных услуг, а за периодическое ее обновление получала денежное вознаграждение от проституток. С целью конспирации "деятельности" организовала во Львове салон эротического массажа, где девушки и оказывали платные сексуальные услуги. Заказы от клиентов получала в течение декабря 2018 - январе 2019 года. Также злоумышленница обеспечивала выезды проституток по адресам. За такие "услуги" девушки получали от 700 до 1500 гривен в час, а их сводница - 20% от суммы.

Обвинительный акт в уголовном производстве направлено в Шевченковский районный суд г. Львов для рассмотрения по существу. Максимальный срок наказания, которое грозит сутенерше, - до 7 лет лишения свободы.

comments powered by Disqus