STATUS QUO

Стало відомо, які вулиці ремонтуватимуть у Трускавці

У Трускавці визначились з вулицями, на яких проведуть поточні ремонти цього року. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради. 

Як повідомлялось раніше, у Трускавці проінспектували дорожнє покриття вулиць, на яких діють гарантійні зобов’язання підрядників.

На підставі дефектних актів, складених працівниками Управління житлово-комунального господарства і будівництва, в результаті проведених обстежень вулиць міста, будуть укладені угоди на виконання робіт по поточному ремонту вулиць: Бандери, Бориславська, Воробкевича, Городище, Данилишиних, Довженка, Дрогобицька, Мазепи, Річки, Роксолани, Стуса, Суховоля, Шашкевича, Шевченка.

Для закупівлі послуг з проведення поточного ремонту вул. Сагайдачного та вул. Карпатська Управлінням житлово-омунального господарства і будівництва буде оголошено відкриті торги. На виконання робіт з міського бюджету виділять понад півтора мільйони гривень.

Також, в управлінні УЖКГ і Б повідомили, що проведуть огляди міжквартальних проїздів.


В Трускавце определились с улицами, на которых проведут текущие ремонты в этом году. Об этом сообщает пресс-служба Трускавецкого городского совета. 

Как сообщалось ранее, в Трускавце проинспектировали дорожное покрытие улиц, на которых действуют гарантийные обязательства подрядчиков.

На основании дефектных актов, составленных сотрудниками Управления жилищно-коммунального хозяйства и строительства, в результате проведенных обследований улиц города, будут заключены соглашения на выполнение работ по текущему ремонту улиц: Бандеры, Браславские, Воробкевича, Городище, Данилишиных, Довженко, Дрогобычский, Мазепы, Реки , Роксоланы, Стуса, Городок, Шашкевича, Шевченко.

Для закупки услуг по проведению текущего ремонта ул. Сагайдачного и ул. Карпатская Управлением жилищно-омунального хозяйства и строительства будет объявлены открытые торги. На выполнение работ из городского бюджета выделят более полутора миллиона гривен.

Также, в управлении УЖКХ и Б сообщили, что проведут обзоры межквартальных проездов.

comments powered by Disqus